Rubriky
Uncategorized

Informace k zahájení šk. roku 2021/22

Vážení rodiče,

v systému IZUŠ najdete nejpozději 1. 9. 2021 rozvrhy hodin tanečního, výtvarného a literárně dramatického oboru, a to včetně jmenovitých seznamů dětí zařazených do konkrétních skupin.

Pro ty, kdo navštěvují hudební obor budou v IZUŠ rozvrhy HUDEBNÍCH NAUK (povinný předmět pro žáky přípravného studia až 5. ročníku). Rozvrhy výuky SOUBORŮ (povinně-volitelný předmět pro žáky od 4. ročníku) doplníme v průběhu prvního týdne v září. V případě nejasností kontaktujte učitele těchto předmětů. Rozvrh výuky na nástroje/zpěv (individuální výuka) domlouvejte v průběhu prvního týdne v září (jména vyučujícího a kontakt najdete po přihlášení do IZUŠ).

ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI NOVÝCH ŽÁKŮ obdrží přihlašovací údaje do školního informačního systému IZUŠ na svůj e-mail ve středu 1. 9. 2021 (v den, od kterého se dítě stává žákem školy). Neváhejte, přihlaste se, najdete zde kontakty na vyučující, ale i další informace, které by Vám neměly na začátku školního roku uniknout. Pokud máte problémy s přihlášením, volejte 739 270 863 (sekretariát, Ing. P. Blešová).

Pravidelná výuka bude na všech pobočkách probíhat od pondělí 6. 9. 2021.

INFORMACE PRO RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ NA ZUŠ VÍCE DĚTÍ: pokud máte zájem vidět všechny dokumenty Vašich dětí pod jedním přihlášením (zejména probíraná látka v předmětech, které děti navštěvují, ale i další info, rozvrhy apod.), požádajte o vytvoření „RODINY“  na adrese info@zusnemcicenh.cz, zde můžete také vznést případné dotazy.

 

PŘEJEME VÁM I VAŠIM DĚTEM ÚSPĚŠNÝ START DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU!