Rubriky
Uncategorized

Informace k zahájení šk. roku 2022/23

Vážení rodiče,

v systému iZUŠ již nyní najdete na NÁSTĚNCE rozvrhy hodin tanečního, výtvarného a literárně dramatického oboru, a to včetně jmenovitých seznamů dětí zařazených do konkrétních skupin.

Pro ty, kdo navštěvují hudební obor budou v iZUŠ rozvrhy HUDEBNÍCH NAUK (povinný předmět pro žáky přípravného studia až 5. ročníku). Rozvrhy výuky SOUBORŮ (povinně-volitelný předmět pro žáky od 4. ročníku) doplníme v průběhu prvního týdne v září. V případě nejasností kontaktujte učitele těchto předmětů. Rozvrh výuky na nástroje/zpěv (individuální výuka) domlouvejte v průběhu prvního týdne v září (jména vyučujícího a kontakt najdete po přihlášení v iZUŠ).

ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI NOVÝCH ŽÁKŮ obdrží přihlašovací údaje do školního informačního systému iZUŠ na svůj e-mail ve čtvrtek 01.09.2022 (v den, od kterého se dítě stává žákem školy). Neváhejte, přihlaste se, najdete zde kontakty na vyučující, ale i další informace, které by Vám neměly na začátku školního roku uniknout. Pokud máte problémy s přihlášením, volejte 739 270 863 (sekretariát, Ing. P. Blešová).

Ti z Vás, kteří již v minulosti obdrželi přístupové heslo a zapomněli jej, na www.izus.cz  jděte na NEZNÁM HESLO a nechte se navigovat.

ORGANIZACE VÝUKY NA ZAČÁTKU ZÁŘÍ 2022:

Pravidelná výuka VÝTVARNÉHO, LITERÁRNĚ DRAMATICKÉHO a TANEČNÍHO OBORU bude probíhat od pondělí 05.09.2022.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA (hra na nástroj, zpěv) v HUDEBNÍM OBORU bude na všech pobočkách probíhat od pondělí 05.09.2022. 

Výuka  HUDEBNÍ NAUKY A SOUBORŮ bude probíhat od pondělí 12. 9.. 2022

INFORMACE PRO RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ NA ZUŠ VÍCE DĚTÍ: pokud máte zájem vidět všechny dokumenty Vašich dětí pod jedním přihlášením (zejména probíraná látka v předmětech, které děti navštěvují, ale i další info, rozvrhy apod.), požádejte o vytvoření „RODINY“ na adrese info@zusnemcicenh.cz, zde můžete také vznést případné dotazy.

PŘEJEME VÁM I VAŠIM DĚTEM ÚSPĚŠNÝ START DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU!

Mgr. Ladislava Frýbortová, zást. řed.